fbpx

Aktualności

Nasz 68 sklep w Radomiu już otwarty!

19 czerwca 2020

Nasz 68 sklep w Radomiu już otwarty!

Jest to 68 sklep w naszej sieci i pierwszy w mieście Radom. Sklep znajduje się przy ul. Wierzbickiej 145 i wyróżnia się największą w regionie całkowicie zadaszoną i przejezdną strefą z działem budowlanym typu drive-thru. Sklep na 12 000 m kw. powierzchni posiada w swojej ofercie aż 40 000 produktów dostępnych od ręki. Oprócz różnorodnej oferty produktowej w radomskim sklepie dostępne są dla klientów również usługi, umożliwiające kompleksową realizację projektów, w tym największa w mieście strefa projektowania.

Do dyspozycji klientów jest zadaszony parking z 350 miejscami postojowymi, a o komfortowe zakupy dla domu i ogrodu zadba blisko 150-osobowy zespół sklepu. Każdy pracownik sklepu jest wyposażony w smartfon ze specjalnymi aplikacjami, które wspierają sprzedaż i przyśpieszają znacząco obsługę.

Bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów jest dla nas priorytetem, jednocześnie pragniemy być także użyteczni dla lokalnej społeczności i staramy się być dla nich „dobrym sąsiadem”, dlatego w ramach akcji Leroy Merlin #PomagamyBohaterom nasz sklep postanowił wesprzeć Radomskie Centrum Onkologii oraz Mazowiecki Szpital Specjalistyczny, przekazując środki ochrony osobistej dla lekarzy walczących z COVID-19. Jestem niezwykle dumny z mojego zespołu, który aktywnie i z wielkim zaangażowaniem włączył się w realizację tej akcji, chcąc być blisko potrzeb lokalnej społeczności Radomia. – dodał Tomasz Baczkowski, Dyrektor Sklepu w Radomiu.