fbpx

Sklepy Leroy Merlin to miejsca, w których każdy znajdzie produkty, usługi i doradztwo dopasowane do swoich potrzeb. Nasza praca opiera się na świetnej znajomości produktów dostępnych na 13 działach handlowych.

Liczba dostępnych ofert pracy: 61

Przejdź do ofert pracy
Dyrektor Sklepu
Jest odpowiedzialny za zarządzanie sklepem pod względem handlowym i administracyjnym. Zarządza ekipą kierowników oraz kreuje wizerunek sklepu i firmy na zewnątrz. W swoich działaniach kieruje się strategią firmy.
Kierownik Sektora
Dba o rozwój sprzedaży i rentowność podległych działów. Zarządza zespołem i zasobami sklepu zgodnie ze strategią i filozofią Leroy Merlin Polska, dzięki czemu buduje relacje i zaufanie do marki na rynku lokalnym.
Koordynator ds. Sprzedaży
Odpowiada za sprawną realizację sprzedaży oraz organizuje pracę Doradców Klienta. Dzięki profesjonalnej obsłudze i prowadzeniu bezpośredniej sprzedaży zaspokaja indywidualne potrzeby Klienta.
Doradca Klienta
Wspiera naszych klientów przy wyborze artykułów dla domu i ogrodu. Dzięki cyklowi szkoleń, staje się ekspertem w obszarze oferowanych przez nas produktów i usług. Jest głównym rozgrywającym w procesie zakupów naszych klientów.