fbpx

Aktualności

GIGAmarket w Łodzi już otwarty!

27 grudnia 2021

GIGAmarket w Łodzi już otwarty!

Mapa Łodzi wzbogaciła się właśnie o trzeci sklep Leroy Merlin i zarazem pierwszy GIGAmarket w okolicy. Jest to 73. sklep naszej sieci w Polsce. Klienci mogą wybierać z szerokiej oferty ponad 40 000 produktów dostępnych od ręki na powierzchni ponad 15 000 m2

W sklepie istnieje możliwość zaprojektowania wymarzonych przez klientów kuchni czy łazienek przez doświadczonych projektantów. Dostępne są również liczne usługi, jak przycinanie płyt w profesjonalnej stolarni, szycie zasłon i firanek, montaż kupionych mebli czy oczywiście transport. Dzięki temu Leroy Merlin Łódź Bałuty oferuje kompleksowe rozwiązania, które znacząco oszczędzają czas naszych klientów. Podczas jednej wizyty można zaprojektować wnętrze, kupić wymagane produkty a także zamówić ich transport i montaż. 

To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie wspaniała ekipa 160 pracowników, którzy czekają na klientów i chętnie doradzą im korzystając ze swojej eksperckiej wiedzy. 

„Jesteśmy blisko naszych klientów i współpracowników, dlatego cieszymy się, że możemy razem tworzyć miejsce zatrudnienia dla 160 osób. To właśnie dzięki pracy naszych pracowników w ostatnich miesiącach, możemy dzisiaj oficjalnie powiedzieć, że startujemy jeszcze w 2021 roku.” – dodaje Jacek Skwara, Dyrektor GIGAmarketu Łódź Bałuty.