fbpx

Aktualności

HR Najwyższej Jakości 2022 po raz kolejny dla Leroy Merlin

21 stycznia 2022

HR Najwyższej Jakości 2022 po raz kolejny dla Leroy Merlin

Firma Leroy Merlin Polska kolejny rok z rzędu została wyróżniona certyfikatem HR Najwyższej Jakości 2022, przyznanym przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK).

W tym roku zostaliśmy nagrodzeni i za działalność Fundacji Leroy Merlin Polska i Akcję Sprzątania Świata, zorganizowaną wspólnie z Fundacją Nasza Ziemia. A to wszystko dzięki zaangażowaniu ponad 2000 naszych pracowników w całej Polsce w działania prośrodowiskowe i zebranie ponad 33 ton śmieci!

Certyfikat jest potwierdzeniem, że zarówno dla naszych pracowników, jak i kandydatów, jesteśmy dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą. To wyróżnienie jest docenieniem pracy całego naszego zespołu HR!

Tytułem HR Najwyższej Jakości 2022 możemy pochwalić się razem z 47 innymi przedsiębiorstwami, które wyznaczają trendy oraz promują wysokie standardy zarządzania kapitałem ludzkim w Polsce. Certyfikat jest przyznawany co roku, w ramach badania certyfikacyjnego, w którym biorą udział firmy członkowskie Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Obszary, które są brane pod uwagę dotyczą rekrutacji, systemów motywacyjnych i wynagrodzenia, rozwoju pracowników, komunikacji wewnętrznej, employer brandingu i CSR.

Firma Leroy Merlin Polska poprzednie wyróżnienia HR Najwyższej Jakości zdobywała od 2014 roku.