fbpx

Aktualności

Ideathon z udziałem naszych pracowników!

23 września 2019

Ideathon z udziałem naszych pracowników!

Ideathon to pierwszy tego rodzaju projekt społeczny w Polsce na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Jak pomóc osobom z niepełnosprawnościami w znalezieniu zatrudnienia? Jak zachęcić pracodawców do współpracy i kreowania przyjaznego miejsca pracy dla różnorodnych zespołów? Na te pytania odpowiadali nasi pracownicy podczas 2-dniowej sesji warsztatowej Ideathon organizowanej przez 9 firm zrzeszonych w inicjatywie Human Explorers. Ideathon to wydarzenie na rzecz Fundacji Integracja, która od 25 lat pomaga osobom z niepełnosprawnościami m.in. odnaleźć się na rynku pracy. Podczas intensywnych dwudniowych warsztatów, które odbyły się w dniach 20-21 września br.  ekipy wypracowywały konkretne rozwiązania, które mogą zmienić sytuację osób z niepełnosprawnością na rynku pracy w Polsce.

Wydarzenie poprowadziła m.in. Paulina Malinowska-Kowalczyk, rzeczniczka prasowa Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego, pierwsza w historii Doradczyni Prezydenta RP ds. niepełnosprawności.

W wydarzeniu oprócz naszej firmy, brały udział takie firmy jak: DHL Parcel Polska, Dentsu Aegis Network Polska, Orange Polska, Alior, Grupa Żywiec, PwC, Budimex, Polpharma.

Bo chcieć to móc!