fbpx

Aktualności

Jelenia Góra- otwieramy 50. sklep Leroy Merlin!

20 kwietnia 2016

Jelenia Góra- otwieramy 50. sklep Leroy Merlin!

W czwartek 21 kwietnia otwieramy 50. sklep Leroy Merlin – tym razem w Jeleniej Górze! Nowo otwarty sklep powstał przy ulicy Legnickiej 3, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Sudeckiej.

Sklep o 9,7 tys. m2 wewnętrznej powierzchni sprzedaży i prawie 1500 m2 powierzchni zewnętrznej zaoferuje klientom ponad 45 tys. produktów oraz wygodny parking z 420 miejscami postojowymi.

Obecnie w sklepie zatrudnione są 152 osoby, a jego Dyrektorem jest Sławomir Partacz. Większość pracowników to osoby z powiatu jeleniogórskiego i sąsiednich, ale wśród nich są także osoby z dalszych rejonów Polski, które dołączyły do zespołu tworzącego sklep w ramach wewnętrznych awansów. „Punktem wyjścia dla wszystkich naszych działań jest człowiek. To właśnie dzięki ludziom, ich wiedzy oraz zaangażowaniu możemy osiągać sukcesy. W sercu naszej pracy jest oczywiście kompleksowa obsługa klientów i realizacja ich marzeń o idealnym domu oraz ogrodzie, ale bez pracowników nie byłoby to możliwe.” mówi Sławomir Partacz, Dyrektor Sklepu

A już dziś zapraszamy was do obejrzenia filmu, poznania wnętrza sklepu i naszej ekipy!