fbpx

Aktualności

Jesteśmy obecni na IX Warszawskich Dniach Logistyki

09 maja 2019

Jesteśmy obecni na IX Warszawskich Dniach Logistyki

W dniach 9-10 maja br. na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW odbywają się IX Warszawskie Dni Logistyki, pod hasłem „Ekologistyka w rozwoju społeczno-gospodarczym”.

Warszawskie Dni Logistyki to największy, coroczny projekt Koła Naukowego Logistyki, które działa na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

W pierwszym dniu konferencji zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym, podczas którego wszyscy zaproszeni uczestnicy dzielili się swoimi poglądami na temat ekologistyki w rozwoju społeczno-gospodarczym i wyzwań związanych z zarządzaniem łańcuchami dostaw.

Warszawskie Dni Logistyki organizowane są także z myślą o doskonaleniu umiejętności praktycznych, dlatego poprowadzimy również warsztaty / case study na temat ekologicznych rozwiązań w naszym magazynie centralnym. Dzięki połączeniu teorii z praktyką studenci mają możliwość spojrzenia na różne problemy z wielu perspektyw. Cieszymy się że możemy podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą z osobami dla których logistyka to prawdziwa pasja.