fbpx

Aktualności

Jubileuszowe otwarcie 60. sklepu Leroy Merlin!

14 sierpnia 2018

Jubileuszowe otwarcie 60. sklepu Leroy Merlin!

Już w czwartek 16 sierpnia sklep Leroy Merlin w Tarnowie powita swoich klientów. Jest to nasz 60. sklep w Polsce, największy mający 11 000 m2 powierzchni handlowej market w Tarnowie!

W naszym sklepie w Tarnowie zatrudnienie znalazło 130 osób – zespół tworzą głównie mieszkańcy Tarnowa i okolicznych miejscowości. Wszyscy pracownicy otrzymali umowę o pracę, pakiet socjalny, udział w zyskach firmy, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń – każdy pracownik Leroy Merlin uczestniczy średnio w 30 godzinach szkoleń rocznie. Dodatkowo Doradcy Klientów są wyposażeni w smartfon z aplikacjami, które wspierają sprzedaż i przyśpieszają znacząco obsługę.

Dyrektorem Sklepu jest Dariusz Grobecki, który dołączył do Leroy Merlin 12 lat temu jako Kontroler Zarządzania. Po 4 latach i po ukończeniu Programu Rozwojowego, awansował na stanowisko Dyrektora Sklepu. – Ostatnio zastanawiałem się nad tym, co powoduje , że każdego dnia cieszę się tym, co robię. Otóż Leroy Merlin to stabilny pracodawca, który inwestuje w rozwój ludzi. Pracujemy zgodnie z wartościami takimi jak: Uczciwość, Hojność, Szacunek, Prostota, Bliskość, Spójność. Jednocześnie każdego dnia mam nowe wyzwania i cele. Dzięki temu stale się rozwijam. – mówi Dariusz Grobecki, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin w Tarnowie.

Sklep Leroy Merlin w Tarnowie zlokalizowany jest przy ulicy Błonie 4-14.

Zobacz film z udziałem naszych pracowników.