fbpx

Aktualności

Lead Positive Challenge – finał projektu!

18 lutego 2020

Lead Positive Challenge – finał projektu!

Lead Positive Challenge to program, którego celem jest wykorzystanie naszego potencjału do wprowadzenia pozytywnych zmian w naszym otoczeniu. W ramach tego projektu pracownicy zgłaszali pomysły, rozwiązania z zakresu CSR. Pomysłowość naszych pracowników okazała się niezwykła! Zgłoszonych zostało, aż 31 projektów. Działania były realizowane przez 120 uczestników z 25 Sklepów i Centrali. Projekt realizowany był we wszystkich BU Grupy ADEO. Nasz kraj był w czołówce pod względem liczby zgłoszonych projektów.

14 lutego br. odbył się finał projektu, podczas którego uczestnicy mogli przedstawić zgłoszone do programu projekty. Prezentacja projektów odbywała się w formie targów. Grupy projektowe zachwyciły nas swoją pomysłowością i sposobem prezentacji. Podczas wydarzenia obyły się interesujące prezentacje o tematyce społecznej odpowiedzialności biznesu. Nasz gość Pan Kamil Wyszkowski z United Global Compact Network opowiedział nam na temat kryzysu klimatycznego. Przedstawiliśmy również nasze działania, które są realizowane w ramach Fundacji Leroy Merlin.

Na koniec wydarzenia zostały wybrane zwycięskie projekty. Wszyscy uczestnicy projektu pokazali ogromne zaangażowanie, pasję i chęć zmiany świata na lepsze!

To jeszcze nie koniec, będzie się jeszcze działo ?