fbpx

Aktualności

Leroy Merlin w Kutnie już otwarte!

22 września 2021

Leroy Merlin w Kutnie już otwarte!

W Kutnie przy ulicy Tadeusza Kościuszki został otwarty 71 sklep Leroy Merlin w Polsce! Jest to największy w powiecie sklep, w którym klienci mają dostęp od ręki do 36 000 produktów potrzebnych do budowy, remontu i dekoracji domu oraz aranżacji ogrodu. Klienci będą mogli również skorzystać z profesjonalnej strefy projektowej, gdzie doświadczeni projektanci przygotują projekt kuchni, łazienki czy innego pomieszczenia. Do dyspozycji klientów będzie 300 miejsc parkingowych, w tym miejsca dostosowane dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi. Nie zabraknie również miejsc dla rowerów. Poza usługą projektowania łazienki i kuchni, klienci nowego sklepu będą mogli skorzystać z całej gamy profesjonalnych usług oferowanych przez doświadczonych specjalistów, m.in. montażu, docinania płyt w profesjonalnej stolarni, a także transportu zakupionych produktów z wnoszeniem.

“W nowym sklepie dla pasjonatów domu i ogrodu, klienci otrzymają największy wybór produktów i rozwiązań w jednym miejscu, wyjątkową obsługę i bogatą ofertę usług towarzyszących. Stali klienci – zarówno indywidualni jak i profesjonaliści – będą mieli dostęp do atrakcyjnego programu lojalnościowego DOM i KLUB PRO”. – powiedział Radosław Głowacki, Dyrektor Sklepu.

Sklep w Kutnie, tak jak inne sklepy w sieci Leroy Merlin, jest przyjazny zwierzętom i klient będzie mógł przyjść na zakupy ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Leroy Merlin już teraz aktywnie włącza się w życie lokalnej społeczności. Pracownicy sklepu w lipcu wzięli udział w 28. edycji ogólnopolskiej akcji “Sprzątanie Świata”. Planowana jest organizacja warsztatów edukacyjnych dla najmłodszych – Dzieciaki Sadzeniaki – które bawiąc, uwrażliwiają na zagadnienia związane z ekologią. Planowane są także realizacje grantów Fundacji Leroy Merlin na rzecz ośrodków publicznych służących lokalnym mieszkańcom.