fbpx

Aktualności

Leroy Merlin Polska otworzy sklep w Inowrocławiu

18 stycznia 2016

Leroy Merlin Polska otworzy sklep w Inowrocławiu

Latem 2016 roku, w inowrocławskim Centrum Handlowym Galeria Solna przy ul. Wojska Polskiego 16, powstanie sklep Leroy Merlin Polska z materiałami do budowy, remontu i dekoracji domów oraz ogrodów.

Powstający sklep Leroy Merlin będzie zajmował powierzchnię ponad 5 tys. m2 i znajdować się będzie wewnątrz centrum handlowego, w miejscu dotychczas zajmowanym przez NOMI. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem planów sklepu oraz oferty produktowej, które będą odpowiedzią na potrzeby zakupowe mieszkańców Inowrocławia oraz okolicznych miejscowości.

„Zależy nam na stworzeniu unikalnego miejsca, z klientami i dla klientów, z ofertą uszytą na miarę potrzeb i oczekiwań mieszkańców Inowrocławia i okolic. Doceniamy społeczności lokalne, których rola w przedsięwzięciu takim jak otwarcie sklepu jest bardzo istotna. Jesteśmy otwarci na współpracę przy wielu lokalnych inicjatywach.” – powiedział Maciej Goszczyński, dyrektor sklepu Leroy Merlin w Inowrocławiu.

W lutym br. rusza rekrutacja kadry kierowniczej sklepu, natomiast w marcu rekrutacja na stanowiska Koordynatorów Działów, Doradców Klienta, Kasjerów i Logistyków.