fbpx

Aktualności

Leroy Merlin Polska otworzy sklep w Mielcu

23 maja 2016

Leroy Merlin Polska otworzy sklep w Mielcu

Rusza budowa nowego marketu sieci Leroy Merlin z materiałami do budowy, remontu i aranżacji domów oraz ogrodów. Otwarcie sklepu planowane jest na przełom 2016 i 2017 roku.

Nowy sklep sieci z materiałami remontowo-budowlanymi zlokalizowany będzie przy ulicy Powstańców Warszawy, w pobliżu powstającego Centrum Handlowego Aviator. Sklep o łącznej powierzchni 8 tys. metrów kwadratowych zatrudni ok. 100 osób, które w fachowy sposób pomogą klientom w realizacji domów, mieszkań i ogrodów ich marzeń.

– Rozpoczęliśmy już pierwszy etap budowy czyli prace ziemne. Jestem bardzo zadowolony, że ta długo wyczekiwana inwestycja właśnie stała się faktem i z entuzjazmem wyczekuję jej pierwszych efektów – powiedział Artur Ciałowicz, dyrektor sklepu Leroy Merlin Mielec.

Oprócz bogatej oferty produktowej Leroy Merlin w Mielcu będzie realizował usługi dodatkowe w specjalnie przygotowanych przestrzeniach w sklepie. Udogodnieniem dla klientów będzie m.in. możliwość przygotowania projektu kuchni lub łazienki w Punkcie Projektowania oraz szycie na miarę z tkanin dostępnych w asortymencie sklepu w Punkcie Krawieckim. Aby oferta produktowo-usługowa została jak najlepiej dopasowana do potrzeb klientów, prowadzone są konsultacje z mieszkańcami Mielca i okolicznych miejscowości. W przyszłości planowane jest również założenie Rady Klientów – ciała doradczego, które funkcjonowałoby również już po otwarciu sklepu.

– Jestem przekonany, że dzięki bliskiej współpracy z lokalną społecznością oraz najlepszej ofercie dla domu i ogrodu zdobędziemy pozycję lidera, wyznaczając tym samym nową jakość i trendy. Budowa naszego sklepu idealnie wpisuje się w strategię rozwoju Mielca – tworzymy nowe miejsca pracy oraz odpowiadamy na zapotrzebowanie lokalnego rynku i oczekiwania klientów. Wszystko to ma szansę na realizację dzięki ludziom, którzy będą tworzyć ten sklep – powiedział Artur Ciałowicz, dyrektor sklepu Leroy Merlin Mielec.

W maju rozpoczął się proces rekrutacji na stanowiska kierownicze a już w czerwcu ruszy rekrutacja na stanowiska: Koordynator Działu Handlowego, Doradca Klienta, Logistyk oraz Kasjer.

Zapraszamy do aplikowania!