fbpx

Aktualności

Leroy Merlin Głogów

Leroy Merlin w Głogowie już otwarty

03 sierpnia 2022

Leroy Merlin w Głogowie już otwarty

W Głogowie przy ul. Piłsudskiego 15, obok galerii Glogovia powstał nasz 76. sklep w Polsce. To największy w regionie południowym market budowlano-dekoracyjny, w którym nasi klienci mogą liczyć m.in. na ponad 30 tysięcy dostępnych od ręki artykułów budowlanych, remontowych i dekoracyjnych, fachowe doradztwo, nowoczesne strefy projektowania i blisko 600 usług niezbędnych podczas urządzania domu, mieszkania lub ogrodu. 

W nowym sklepie Leroy Merlin Głogów zatrudnienie znalazło 120 pracowników, wśród których są m.in. doradcy klienta, projektanci, pracownicy logistyki i kas. Każdy pracownik jest wyposażony w smartfon z dostępem do aplikacji, które wspierają sprzedaż i przyspieszają obsługę klienta. Dodatkowo osoby zatrudnione w Leroy Merlin mają dostęp do bogatego pakietu szkoleń oraz uczestniczyć w programach umożliwiających rozwój kariery zawodowej. W ramach wolontariatu, pracownicy mogą się włączyć w działania na rzecz lokalnej społeczności poprzez Fundację Leroy Merlin.

Zapraszamy do naszego nowego sklepu, w którym doradzimy nie tylko przy wyborze niezbędnych produktów do budowy domu, remontu mieszkania czy zagospodarowania ogrodu, ale też zainspirujemy aranżacjami różnych pomieszczeń, pomożemy przy projektowaniu oraz zaproponujemy kompleksowe rozwiązania – od projektu, przez dostawę aż po montaż zakupionych artykułów. Wystarczy jedna wizyta w sklepie, aby wybrać i zamówić pod klucz wszystko dla domu czy ogrodu. – podkreśla Maciej Nowicki, dyrektor sklepu Leroy Merlin Głogów.