fbpx

Aktualności

Leroy Merlin weszło do gry w Gdyni!

17 grudnia 2021

Leroy Merlin weszło do gry w Gdyni!

Już od miesiąca mieszkańcy Gdyni mogą korzystać z szerokiej oferty ponad 40 tysięcy produktów i usług dla domu i ogrodu w nowym sklepie Leroy Merlin w Gdyni. Na klientów czekają również strefy inspiracyjne oraz profesjonalna ekipa, która służy radą i swoją fachową wiedzą. Nowy sklep znajduje się w centrum handlowym na Karwinach, przy ul. Nowowiczlińskiej 35. Jest to 72. market naszej sieci w Polsce i czwarty w aglomeracji trójmiejskiej. 

“Nasz zespół ponad 150 pracowników jest nastawiony na budowanie wyjątkowych doświadczeń naszych klientów, związanych z zakupami i realizacją projektów dla domu i ogrodu. Każdy klient może liczyć na pomoc i profesjonalne doradztwo naszych pracowników. Stali klienci, zarówno indywidualni jak i profesjonalni, będą mogli dołączyć do atrakcyjnego programu lojalnościowego DOM i KLUB PRO”. – powiedziała Joanna Krajczewska, Dyrektor Sklepu.

Cały zespół sklepu w Gdyni aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności i angażuje się w różne inicjatywy z zakresu ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Jeszcze przed otwarciem, pracownicy sklepu wzięli udział w 28. edycji ogólnopolskiej akcji “Sprzątanie Świata”, a także zorganizowali zbiórkę artykułów dla lokalnego schroniska dla zwierząt. W sklepie dostępne jest również pomieszczenie dedykowane do przeprowadzania różnego rodzaju warsztatów edukacyjnych i kreatywnych dla najmłodszych. Świetnym przykładem takich warsztatów są “Dzieciaki Sadzeniaki”, które poprzez zabawę uwrażliwiają dzieci na zagadnienia związane z ekologią. Nie zapominamy również o Fundacji Leroy Merlin, która daje możliwość realizacji grantów na rzecz lokalnej społeczności.