fbpx

Aktualności

Leroy Merlin wyróżniony godłem Inwestor w Kapitał Ludzki

16 grudnia 2015

Leroy Merlin wyróżniony godłem Inwestor w Kapitał Ludzki

Po raz kolejny, bazując na wynikach niezależnego badania, firma Leroy Merlin Polska otrzymała prestiżowe wyróżnienie Inwestor w Kapitał Ludzki. Przyznane wyróżnienie jest potwierdzeniem wiarygodności Leroy Merlin, jako pracodawcy tworzącego przyjazne miejsce pracy.

To wielkie wyróżnienie dla naszej firmy oraz nagroda dla nas wszystkich za wytężoną, codzienną prace. Nagroda ma tym większe znaczenie dla nas, ponieważ to nasi Współpracownicy poprzez niezależne badanie wyrazili swoją opinie na temat Leroy Merlin. Jednocześnie potwierdza, że jako Ekipa Leroy Merlin, tworzymy przyjazne miejsce pracy, które pozytywnie wyróżnia się na tle rynku.”– skomentowała po odebraniu nagrody Dorota Wójcik-Czarzasty, Dyrektor Zasobów Ludzkich Leroy Merlin Polska.

Program od ponad 10 lat promuje budowanie coraz wyższego poziomu zarządzania kapitałem ludzkim w Polsce. Godło przyznawane jest polskim organizacjom, które utrzymują na wysokim standardzie rozwój swoich pracowników oraz współtworzą przyjazne miejsce do pracy. Nagroda jest rozpoznawalna w gronie blisko 4 milinów Polaków.