fbpx

NASZA FILOZOFIA

W Leroy Merlin wszyscy dzielimy się wizją, wiedzą, władzą, zaangażowaniem i wynikami.

DZIELENIE SIĘ WIZJĄ

Jesteśmy dumni z naszej wizji. Wspólnie z klientami stworzyliśmy miejsca pierwszego wyboru dla realizacji potrzeb domu i ogrodu. Każdego dnia staramy się robić wszystko, aby wspólnie ją realizować.

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ

Chcemy wspierać naszych pracowników w rozwoju osobistym i zawodowym, więc tworzymy przestrzeń do tego, aby dzielili się między sobą wiedzą i doświadczeniem. Dajemy dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i komunikacji, szerokiego pakietu szkoleń oraz licznych programów rozwojowych.

WARTOŚCI LEROY MERLIN POLSKA

DZIELENIE SIĘ WŁADZĄ

Każdy pracownik Leroy Melin ma bezpośredni wpływ na funkcjonowanie i rozwój działu, w którym pracuje. Współdecyduje o sposobie realizacji swoich codziennych działań, może podejmować własne inicjatywy i realizować swoje pomysły. Jednocześnie każdy ma prawo do błędu.

DZIELENIE SIĘ ZAANGAŻOWANIEM

Wszyscy gramy do jednej bramki, dlatego wiemy, że tylko wspólnym działaniem jesteśmy w stanie osiągać wszystkie postawione cele i realizować misję przedsiębiorstwa. Wspólnie dążymy do ciągłego rozwoju Leroy Merlin.

DZIELENIE SIĘ WYNIKAMI

Pracujemy razem i dzielimy się wspólnie wypracowanymi wynikami. Każdy z pracowników może otrzymać kwartalną premię (premia za progresję, premia sektorowa) zależną od wyników działu i sklepu, udział w zyskach rocznych, a także ma możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego ADEO.