fbpx

Aktualności

Pierwsze w historii Dni Otwarte Leroy Merlin Polska!

24 sierpnia 2016

Pierwsze w historii Dni Otwarte Leroy Merlin Polska!

„Poznaj nas i dołącz do naszego zespołu!” – pod takim hasłem odbędą się pierwsze w historii Leroy Merlin Polska Dni Otwarte. To wyjątkowa inicjatywa, dzięki której wszyscy chętni będą mogli zobaczyć jak funkcjonuje nowoczesne przedsiębiorstwo z branży Do-It-Yourself (DIY) „od kuchni”.

Podczas Dni Otwartych Leroy Merlin Polska pracownicy wcielą się w rolę przewodników i zaproszą zgromadzonych gości na spacer alejkami wielkopowierzchniowego sklepu dekoracyjno-budowlanego. Będzie to doskonała okazja, aby poznać specyfikę pracy w każdym z 13 działów handlowych oraz punktów: obsługi klienta, projektowego, krawieckiego czy stolarskiego. Uczestnicy spotkania zajrzą również do magazynu, części administracyjno-biurowej oraz pomieszczeń wypoczynkowych dostępnych na terenie sklepu.

Podczas Dni Otwartych Leroy Merlin Polska będzie można dowiedzieć się jakie możliwości daje praca w firmie oraz jak jest zarządzany sam sklep. Uczestnicy spotkania przyjrzą się zarówno sprzedaży omnikanałowej, jak i przebiegowi zaawansowanych procesów logistycznych.

Akcja odbędzie się w kilkudziesięciu miastach na terenie całej Polski, w terminie od 22 do 30 września 2016 roku.

Celem wysłania swojego zgłoszenia, zapraszamy do zakładki Dni Otwarte. www.kariera.leroymerlin.pl/dni-otwarte/

Zapisy już trwają- zapraszamy!