fbpx

DZIAŁY
POZNAJ
MOŻLIWOŚCI

 • Dział Rozwoju

  Dział Rozwoju

  Liczba dostępnych ofert: 0

  Odpowiadamy za strategię rozwoju sieci Leroy Merlin Polska na terenie całego kraju. Zajmujemy się wyborem optymalnych lokalizacji dla nowych sklepów, przeprowadzeniem wyceny kosztów oraz oszacowaniem ryzyka przyszłych inwestycji. Naszą misją jest budowa sklepów od momentu ich zaprojektowania po wyposażenie obiektu, gwarantująca bezpieczeństwo pracownikom i klientom.

  przejdź do ofert pracy

 • Dział Zakupów

  Dział Zakupów

  Liczba dostępnych ofert: 0

  Jesteśmy odpowiedzialni za strategię produktową sieci Leroy Merlin w Polsce. Mamy bezpośredni wpływ na propozycje naszego asortymentu, sposób sprzedaży produktów oraz to, jak są one prezentowane w sklepach. Współpracując ze sklepami naszej sieci wspieramy je we wdrażaniu oferty. Jesteśmy także odpowiedzialni za wybór dostawców, negocjowanie z nimi warunków i budowanie długotrwałych relacji. Dbamy także o to, by informacje o produktach na stronie internetowej
  Leroy Merlin były aktualne i przydatne dla naszych klientów.

  przejdź do ofert pracy

 • Dział Marketingu

  Dział Marketingu

  Liczba dostępnych ofert: 2

  Definiujemy i wprowadzamy w życie politykę marketingową firmy oraz idee sprzedaży naszej sieci. Kreujemy i realizujemy strategię komunikacji handlowej oraz wzmacniamy
  wizerunek i świadomość marki Leroy Merlin poprzez kampanie reklamowe. Dzięki programom lojalnościowym aktywnie budujemy relacje z naszymi klientami. Ponadto zarządzamy stroną internetową www.leroymerlin.pl, sklepem internetowym oraz naszymi profilami w mediach społecznościowych – Dom z Pomysłem i Kocham Ogród.

  przejdź do ofert pracy

 • Dział Finansowy

  Dział Finansowy

  Liczba dostępnych ofert: 5

  Czuwamy nad sprawnym funkcjonowaniem firmy od strony administracyjnej i prawnej. Ponadto promujemy zasady ekonomii w przedsiębiorstwie oraz jesteśmy inicjatorami powstawania nowych narzędzi zarządzania. Gwarantujemy weryfikację poprawności stosowania procedur oraz zachowanie wysokich, jednolitych standardów w firmie. Dbamy o ochronę majątku firmy oraz jego pomnażanie.

  przejdź do ofert pracy

 • Dział Organizacji
  i IT

  Dział Organizacji
  i IT

  Liczba dostępnych ofert: 8

  Dostarczamy informacji, które są fundamentem do podejmowania dobrych decyzji biznesowych. Dzięki optymalizacji i transformacji procesów wpływamy na zmianę sposobu funkcjonowania społeczności współpracowników, klientów i dostawców.

  przejdź do ofert pracy

 • Dział Supply Chain

  Dział Supply Chain

  Liczba dostępnych ofert: 8

  Zapewniamy wysoką jakość dostaw produktów w miejscu i czasie odpowiednim dla naszych Klientów oraz dbamy o wysoką jakość standardów logistycznych. Naszym głównym celem jest gwarancja wysokiej dostępności produktów w naszych sklepach i niskich kosztów związanych z zapasami. W tym celu analizujemy i definiujemy kanały logistyczne dostaw oraz współpracujemy z dostawcami we wdrażaniu strategii Zarządzania Łańcuchem Dostaw. Ponadto organizujemy dostawy produktów transportem morskim, drogowym i lotniczym z całego świata oraz zarządzamy jednym z największych magazynów w Polsce – Centrum Logistycznym w Strykowie.

  przejdź do ofert pracy

 • Dział Zasobów Ludzkich

  Dział Zasobów Ludzkich

  Liczba dostępnych ofert: 5

  Realizując naszą politykę personalną zapewniamy rozwój Leroy Merlin w Polsce. Odpowiadamy za właściwy dobór ludzi do współpracy, opracowujemy szkolenia dopasowane do różnych poziomów stanowisk i zawodów w organizacji. Systematycznie realizujemy proces oceny rocznej oraz projektujemy ścieżki karier naszych pracowników. Czuwamy także nad przestrzeganiem filozofii i wartości firmy przez członków naszych ekip oraz zapewniamy właściwy przepływ informacji. Naszym zadaniem jest również dbanie o dobry wizerunek Leroy Merlin na rynku pracy.

  przejdź do ofert pracy

 • Dyrekcje Regionów

  Dyrekcje Regionów

  Liczba dostępnych ofert: 0

  Wspieramy sklepy sieci Leroy Merlin Polska, od momentu otwarcia poprzez codzienne działania związane z realizacją założeń oraz planów
  strategicznych. Inicjujemy wymianę doświadczeń między sklepami i wraz z nimi umacniamy obecność firmy na rynkach lokalnych.

  przejdź do ofert pracy

dołącz do najlepszego zespołu

OFERTY PRACY
CENTRALA

LICZBA OFERT:

{{search.offers.length}}