fbpx

Aktualności

Rekrutacja do nowego sklepu Kraków Wieliczka rozpoczęta!

13 marca 2019

Rekrutacja do nowego sklepu Kraków Wieliczka rozpoczęta!

W Wieliczce, przy ulicy Krakowskiej 22, powstanie sklep Leroy Merlin, którego otwarcie planowane jest na drugą połowę 2019 roku. Obiekt ten będzie posiadać wyjątkową strefę projektowania oraz największy w okolicy dział drzewny i sanitarny.

Ekipa sklepu będzie liczyła 140 osób. Rekrutacja już się rozpoczęła. Poszukujemy Koordynatorów ds. Sprzedaży, Doradców Klienta, Magazynierów oraz Kasjerów.

Zespół sklepu w Krakowie Wieliczce będzie wyjątkowy. Każdy kto dołączy do ekipy, a będzie dopiero rozpoczynał swoją przygodę z handlem, będzie mógł liczyć na wsparcie koleżanek i kolegów z większym doświadczeniem zawodowym, cykl szkoleń ze standardu obsługi klienta oraz liczne szkolenia produktowe . – mówi dyrektor sklepu w Krakowie Wieliczce, Bogdan Horbal.

Każda zatrudniona osoba w naszym sklepie otrzymuje bogaty pakiet benefitów: umowę o pracę, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, który jest formą długoterminowego oszczędzania, opiekę medyczną oraz szeroki zakres szkoleń. Dodatkowo każdy pracownik sklepu jest wyposażony w smartfon z aplikacjami, które wspierają sprzedaż i przyśpieszają znacząco obsługę. Pracownicy mają możliwość korzystania ze smartfonów również w celach prywatnych, po godzinach pracy.

DOŁACZ DO NAJLEPSZEGO ZESPOŁU KRAKÓW WIELICZKA!