fbpx

Aktualności

Ruszyła rekrutacja do nowo powstającego sklepu w Gorzowie Wielkopolskim!

03 września 2020

Ruszyła rekrutacja do nowo powstającego sklepu w Gorzowie Wielkopolskim!

Ponad 130 pracowników znajdzie stabilne zatrudnienie w powstającym sklepie w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Słowiańskiej 70. Obecnie prowadzona jest rekrutacja na  stanowiska Koordynatora ds. Logistyki Sklepu, Koordynatora ds. Sprzedaży, Projektanta, Doradcy Klienta oraz Magazyniera.

W gorzowskim sklepie Leroy Merlin ponad 130 pracowników znajdzie stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń. Każdy pracownik zatrudniony w Leroy Merlin w ramach pakietu benefitów otrzymuje, między innymi, służbowy smartfon z możliwością wykorzystania telefonu w celach prywatnych, możliwość otrzymania premii kwartalnych czy darmową opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie. Dodatkowo pracownicy mają możliwość dołączenia do akcjonariatu pracowniczego, dzięki któremu mogą stać się współwłaścicielami firmy i oszczędzać na przyszłość. Ci, którzy chcą pozytywnie wpływać na najbliższe otoczenie, mogą włączyć się do działań Fundacji Leroy Merlin w ramach wolontariatu pracowniczego.

„Sukces powstającego w Gorzowie Wielkopolskim sklepu będzie zależał głównie od zespołu, który razem ze mną będzie pomagał klientom w realizacji domów i ogrodów ich marzeń. Zapraszam do zapoznania się z ofertami pracy.”– powiedziała Ewa Kostrzewska, Dyrektor Sklepu.