fbpx

Aktualności

Ruszyła rekrutacja w powstającym sklepie Leroy Merlin w Szczecinie!

17 września 2019

Ruszyła rekrutacja w powstającym sklepie Leroy Merlin w Szczecinie!

W nowym Leroy Merlin, który zlokalizowany jest na granicy Szczecina i gminy Kołbaskowo, przy ul. Floriana Krygiera w Ustowie, właśnie  ruszyła rekrutacja na stanowiska: Koordynator ds. Sprzedaży, Doradca Klienta, Magazynier. Pracę w nowym sklepie znajdzie blisko 130 osób.

W nowym sklepie Leroy Merlin wszyscy pracownicy znajdą stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń. Praca w Leroy Merlin to również dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i komunikacji, szerokiego pakietu szkoleń oraz licznych programów rozwojowych. Każdy z pracowników otrzyma smartfon do użytku służbowego i prywatnego, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, premie za wyniki oraz możliwość skorzystania z innych benefitów takich jak: karta Multisport, pożyczka mieszkaniowa na atrakcyjnych warunkach oraz możliwość włączenia się w akcjonariat pracowniczy, dzięki któremu pracownicy mogą stać się współwłaścicielami firmy i oszczędzać na przyszłość.

„Kiedy 15 lat temu rozpoczynałem pracę w Leroy Merlin jako Kierownik Działu Handlowego, nie spodziewałem się, że kiedyś będę otwierał już kolejny nasz sklep w Szczecinie. Zapraszam do zapoznania się z ofertami pracy.”– powiedział Zbigniew Adamczak, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Szczecin Kołbaskowo.