fbpx

Aktualności

Zapraszamy do XIII edycji Kuźni Talentów Leroy Merlin Polska

26 października 2015

Zapraszamy do XIII edycji Kuźni Talentów Leroy Merlin Polska

Celem programu Kuźnia Talentów jest rozwój kandydatów o wysokim potencjale, głównie menedżerskim, którzy w przyszłości będą stanowić solidny filar naszej organizacji i obejmą stanowiska kierownicze.

Program skierowany jest do absolwentów uczelni wyższych w całej Polsce. Poszukujemy osób nastawionych na kontakt z ludźmi, ambitnych, zaangażowanych i pracowitych oraz otwartych na zgłębianie tajników handlu, którzy w okresie do dwóch lat przejdą ścieżkę od Doradcy Klienta do Kierownika Działu Handlowego.

Zgodnie z kulturą organizacyjną Leroy Merlin każdy nowy pracownik zaczyna poznawać firmę pracując w sklepie. Taki też scenariusz przewiduje dla swoich potencjalnych kandydatów Kuźnia Talentów. Po kilku miesiącach stażysta przystępuje do serii szkoleń ujętych w cykl Akademia Orląt, przygotowujących do kolejnego etapu kariery, który stanowi objęcie stanowiska Koordynatora Działu Handlowego.

Po upływie kolejnych miesięcy zdobywania doświadczenia na stanowisku Koordynatora, stażysta zostaje objęty Programem Menadżerskim w ramach, którego realizuje szereg szkoleń przygotowujących go do pełnienia roli Kierownika Działu Handlowego.

Uwieńczeniem udziału w programie Kuźnia Talentów jest promocja na stanowisko Kierownika Działu Handlowego. Jest to zarazem punkt wyjścia do rozwoju kariery w ramach organizacji, która jako jeden z ważnych punktów swojej strategii rozwoju na najbliższe lata uznaje dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Podstawą realizacji programu Kuźnia Talentów jest umowa o pracę.

Zapraszamy do aplikowania!