fbpx

Aktualności

Sprawdź rekrutację do naszych nowych sklepów - Gdynia, Kołobrzeg

22 czerwca 2021

Sprawdź rekrutację do naszych nowych sklepów – Gdynia, Kołobrzeg

W związku z rozwojem naszej organizacji i chęcią bycia blisko lokalnych społeczności, rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży otwierając kolejne sklepy w Polsce. Obecnie prowadzimy rekrutacje do naszych nowych sklepów w Gdyni i Kołobrzegu.

Nowy sklep Leroy Merlin Gdynia zlokalizowany będzie w centrum handlowym przy ul. Nowowiczlińskiej 35, na granicy osiedli Karwiny, Dąbrowa i Wielki Kack, w pobliżu Obwodnicy Trójmiasta. W sklepie stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń znajdzie ponad 150 pracowników.

Sklep w Kołobrzegu zlokalizowany jest przy ul. Bolesława Krzywoustego. Zatrudnienie w nowym sklepie znajdzie ponad 100 pracowników. Obecnie poszukujemy osób na stanowiska m.in. Kierownika Sektora, Koordynatora ds. Logistyki Sklepu, Koordynatorów ds. Sprzedaży, Doradców Klienta oraz Magazynierów. “Zapraszam wszystkich zainteresowanych rozwojem w obszarze handlu i pracą w wyjątkowej firmie, lubiących wyzwania i chcących budować swoje kompetencje w najlepszym zespole!” – mówi Bartosz Leszczyński, Dyrektor Sklepu w Kołobrzegu.

 

Każdy pracownik zatrudniony w Leroy Merlin w ramach pakietu benefitów otrzymuje, między innymi, służbowy smartfon z możliwością wykorzystania telefonu w celach prywatnych, możliwość otrzymania premii kwartalnych czy darmową opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie. Dodatkowo pracownicy mają możliwość dołączenia do akcjonariatu pracowniczego, dzięki któremu mogą stać się współwłaścicielami firmy i oszczędzać na przyszłość. Od niedawna współpracujemy również z platformą językową eTutor, dzięki której można uczyć się języka angielskiego i/lub niemieckiego. Oprócz pracownika, do platformy mogą dołączyć dwie wybrane przez niego osoby spoza organizacji. Wszyscy chętni, którzy poszukują różnych ciekawych aktywności poza pracą, mogą skorzystać z dofinansowania do karty Multisport.  Dodatkowo, wszystkim osobom chcącym pomagać lokalnej społeczności, umożliwiamy działanie w naszej Fundacji Leroy Merlin.