fbpx

Dołącz do nas!

Jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych i szukasz miejsca, w którym możesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie zawodowe? Dołącz do nas i sprawdź co możesz zyskać!

Przekonaj się dlaczego warto do nas dołączyć!

  • Zdobędziesz doświadczenie u lidera branży DIY w Polsce
  • Będziesz miał możliwośc poznania specyfiki pracy w Centrali i Sklepie
  • Otrzymasz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zrealizujesz własny projekt
  • Odbędziesz odpowiednie szkolenia w danym obszarze
  • Możesz liczyć na wsparcie opiekuna Twojego stażu
  • Będziesz mógł przyłączyć się do naszych licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych
  • Sprawdź aktualne oferty

POZNAJ DZIAŁ
SUPPLY CHAIN

truck

Dział Supply Chain

Liczba dostępnych ofert: 10

Zapewniamy wysoką jakość dostaw produktów w miejscu i czasie odpowiednim dla naszych Klientów oraz dbamy o wysoką jakość standardów logistycznych. Naszym głównym celem jest gwarancja wysokiej dostępności produktów w naszych sklepach i niskich kosztów związanych z zapasami. W tym celu analizujemy i definiujemy kanały logistyczne dostaw oraz współpracujemy z dostawcami we wdrażaniu strategii Zarządzania Łańcuchem Dostaw. Ponadto organizujemy dostawy produktów transportem morskim, drogowym i lotniczym z całego świata oraz zarządzamy jednym z największych magazynów w Polsce – Centrum Logistycznym w Piątku o powierzchni 120 000 m2.

przejdź do ofert pracy

Stanislav

Stanowisko: Specjalista ds. Analiz i Raportów

Moja przygoda z Leroy Merlin rozpoczęła się kiedy kończyłem studia we Wrocławiu. Szukałem swojej pierwszej pracy i dostałem się do programu stażowego w dziale Planowania Operacyjnego. Obecnie pracuję w zespole projektowym, który zajmuje się wdrożeniem sytemu IT w ramach Łańcucha Dostaw. Oprócz tego uczestniczę w kilku projektach analitycznych, w ramach których pracuję z dużymi zbiorami danych i tworzę narzędzia do optymalizacji procesów logistycznych.

Kasia

Stanowisko: Planista Operacyjny

Moja przygoda z Leroy Merlin rozpoczęła się przypadkiem. Wcześniej pracowałam już w firmie, która nie była związana z moim kierunkiem studiów – Logistyką. W tym momencie jestem na ostatnim roku studiów magisterskich na kierunku Logistyka na SGGW i stwierdziłam, że może to być dobry czas na zdobycie doświadczenia w zawodzie. Brałam udział w Warszawskich Dniach Logistyki, na których Leroy Merlin prowadziło case study. Podjęłam decyzję, że spróbuję swoich sił i udało się.

Michał

Stanowisko: Specjalista ds. Analiz i Raportów

Ukończyłem studia inżynierskie na Politechnice Łódzkiej i uznałem, że jest to świetny czas na rozpoczęcie nowego rozdziału w swoim życiu. Mając już doświadczenie w pracy również w logistyce szukałem pracy na pełen etat. Na LinkedIn znalazłem ofertę dla stażysty w Łańcuchu Dostaw i postanowiłem spróbować. Po 10 miesiącach stażu (w tym 6 samodzielnej pracy) w zespole Planowania Operacyjnego, zostałem Planistą Operacyjnym. Od września natomiast objąłem stanowisko Specjalisty ds. Analiz i Raportów.

Angelika

Stanowisko: Planista Operacyjny

Swoją przygodę z Leroy Merlin rozpoczęłam od stażu w Łańcuchu Dostaw. Moja praca w dużym skrócie polega na dbaniu o odpowiedni poziom zapasu oraz na zapewnianiu dostępności produktów w sklepach. Najbardziej cenię sobie możliwość rozwoju oraz przemiłą atmosferę panującą w zespole.

OFERTY PRACY
DLA STUDENTÓW

LICZBA OFERT:

{{search.offers.length}}