fbpx

Kasia

Planista Operacyjny

Od ilu lat pracujesz w LM?
W LM pracuję od lipca 2019r.

W jaki sposób rozpoczęła się twoja przygoda z LM?
Moja przygoda z Leroy Merlin rozpoczęła się przypadkiem. Wcześniej pracowałam już w firmie, która nie była związana z moim kierunkiem studiów – Logistyką. W tym momencie jestem na ostatnim roku studiów magisterskich na kierunku Logistyka na SGGW i stwierdziłam, że może to być dobry czas na zdobycie doświadczenia w zawodzie. Brałam udział w Warszawskich Dniach Logistyki, na których Leroy Merlin prowadziło case study. Podjęłam decyzję, że spróbuję swoich sił i udało się.

Na czym polega twoja praca?
Stanowisko stażysty charakteryzuje się na początku nabywaniem doświadczenia od innych osób. Jest prowadzone intensywne wdrożenie w pracę Planisty Operacyjnego ( w dziale planowania łańcucha dostaw). Następnie po pewnym czasie, kiedy nabierze się samodzielności przejmuje się obowiązki na konkretnym dziale. W tym momencie zajmuję się dbaniem o prawidłową strukturę zapasu w Magazynie Centralnym na dziale Hydraulicznym. Odpowiadam za składanie zamówień do dostawców, kontakt z kontrahentami oraz pracownikami magazynu. Dbam o prawidłowość danych w systemie, przygotowuję raporty i zestawienia dla dostawców.

Co najbardziej cenisz w pracy w LM?
Ciepłą atmosferę. Traktujemy się tu jak rodzina. Bardzo podoba mi się kultura organizacyjna LM. Przede wszystkim atmosferę dzielenia się wiedzą, doświadczeniem, wspólne świętowanie sukcesów. Ponadto cenię sobie fakt, że pomimo stanowiska stażysty, jestem samodzielnym pracownikiem i dostaję szansę na zdobycie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia do wykonywania zawodu, który jest związany z moimi studiami.

Skąd dowiedziałaś się o pracy w LM?
Ze stron typu pracuj.pl oraz z Warszawskich Dni Logistyki, w których LM brało udział.

Co lubisz robić poza pracą?
Po pracy skupiam się na napisaniu pracy magisterskiej, ale jest tam również czas na milsze spędzanie czasu. Moim hobby jest amatorskie malowanie i rysowanie obrazów. Ponadto jestem fanką kryminałów psychologicznych oraz thrillerów.