fbpx

Michał

Specjalista ds. Analiz i Raportów

Od ilu lat pracujesz w LM?
Pracuje w LM od września 2018 roku.

W jaki sposób rozpoczęła się twoja przygoda z LM?
Ukończyłem studia inżynierskie na Politechnice Łódzkiej i uznałem, że jest to świetny czas na rozpoczęcie nowego rozdziału w swoim życiu. Mając już doświadczenie w pracy również w logistyce szukałem pracy na pełen etat. Na LinkedIn znalazłem ofertę dla stażysty w Łańcuchu Dostaw i postanowiłem spróbować. Po 10 miesiącach stażu (w tym 6 samodzielnej pracy) w zespole Planowania Operacyjnego, zostałem Planistą Operacyjnym. Od września natomiast objąłem stanowisko Specjalisty ds. Analiz i Raportów.

Na czym polega Twoja praca?
Jestem Key Userem systemu APS, który odpowiada za wysyłkę towarów z magazynu centralnego na półki sklepowe. Dbam o poprawność wszystkich parametrów półkowych, dotrzymywanie harmonogramu dostaw dla akcji promocyjnych, produktów sezonowych oraz raportowanie i usprawnianie obecnych narzędzi.

Co najbardziej cenisz w pracy LM?
Są dwie rzeczy które najbardziej cenie w pracy tutaj. Pierwsza to możliwość opracowania ścieżki rozwoju którą moi przełożeni pomogli mi nakreślić a następnie ją realizować. A druga to miła i rodzinna atmosfera, która sprawia że czujemy się bardzo dobrze i komfortowo. Wszyscy tutaj dzielimy się wiedzą i swoimi przemyśleniami co pozwala nam się z każdym dniem rozwijać a poza tym mieć miłą odskocznie aby w przerwie porozmawiać na tematy nie zawsze związane z pracą.

Skąd dowiedziałaś się o pracy w LM?
Z portalu biznesowego linkedin oraz serwisu pracuj.pl. (Niestety Leroy Merlin nie reklamuje się na Politechnice Łódzkiej)

Co lubisz robić poza pracą?
W wolnym czasie rekreacyjnie gram w piłkę nożną i interesuję się ogólnie sportem. Poza tym uwielbiam komputery i wszystko co z nimi związane.