Artur, Dyrektor Sklepu, Mielec

Drabina Rozwoju to program, pozwalający przygotować się do pełnienia misji Dyrektora lub Senior Menedżera poprzez rozwój przywództwa opartego na zaufaniu. Przeznaczony jest dla osób na stanowisku Kierownika i Menedżera. Dzięki niemu realizujesz plan biznesowy na poziomie całej organizacji.

Czas trwania: 1 rok

Program kończy się prezentacją przed Komitetem Dyrekcji Leroy Merlin Polska.

POZNAJ HISTORIĘ ABSOLWENTA PROGRAMU – ARTURA

W 2015 roku otrzymałem zaproszenie do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie rozwojowym  pod nazwą Drabina Rozwoju. Była to przygoda pełna inspiracji, wyzwań oraz interaktywnych doświadczeń,  które z pewnością pozostaną na długo w mojej pamięci. Był to czas „Inwestycji w siebie” – zdiagnozowania własnego potencjału, wykorzystania silnych stron  mojej osobowości, poszerzenia wiedzy dotyczącej narzędzi managerskich, wymiany międzynarodowych doświadczeń.

Dzięki innowacyjnemu podejściu i możliwości wykorzystania zasobów naszej firmy mogłem współtworzyć, testować i wdrażać projekt, którego rezultaty mogę dziś obserwować w każdym sklepie Leroy Merlin Polska. Jestem dumny z możliwości współpracy z ludźmi, którzy byli moją inspiracją oraz nieograniczonym źródłem energii w trakcie trwania programu.

Cały zasób wiedzy, doświadczeń i kontaktów zdobytych w Drabinie Rozwoju wykorzystuję każdego dnia, będąc od 2016 r. Dyrektorem sklepu Leroy Merlin Polska. Tak oto kolejny raz nowy rozdział mojej pracy w Leroy Merlin został otwarty. Za tym wszystkim stoją ludzie, których przyszło mi spotkać w trakcie 10 lat pracy w LM.