fbpx
Artur, Dyrektor Sklepu, Mielec

Drabina Rozwoju to program, pozwalający przygotować się do pełnienia misji Dyrektora lub Senior Menedżera poprzez rozwój przywództwa opartego na zaufaniu. Przeznaczony jest dla osób na stanowisku Kierownika i Menedżera. Dzięki niemu realizujesz plan biznesowy na poziomie całej organizacji.

Czas trwania: 1 rok

Program kończy się prezentacją przed Komitetem Dyrekcji Leroy Merlin Polska.

POZNAJ HISTORIĘ ABSOLWENTA PROGRAMU – ARTURA

W 2015 roku otrzymałem zaproszenie do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie rozwojowym  pod nazwą Drabina Rozwoju. Była to przygoda pełna inspiracji, wyzwań oraz interaktywnych doświadczeń,  które z pewnością pozostaną na długo w mojej pamięci. Był to czas „Inwestycji w siebie” – zdiagnozowania własnego potencjału, wykorzystania silnych stron  mojej osobowości, poszerzenia wiedzy dotyczącej narzędzi managerskich, wymiany międzynarodowych doświadczeń.

Dzięki innowacyjnemu podejściu i możliwości wykorzystania zasobów naszej firmy mogłem współtworzyć, testować i wdrażać projekt, którego rezultaty mogę dziś obserwować w każdym sklepie Leroy Merlin Polska. Jestem dumny z możliwości współpracy z ludźmi, którzy byli moją inspiracją oraz nieograniczonym źródłem energii w trakcie trwania programu.

Cały zasób wiedzy, doświadczeń i kontaktów zdobytych w Drabinie Rozwoju wykorzystuję każdego dnia, będąc od 2016 r. Dyrektorem sklepu Leroy Merlin Polska. Tak oto kolejny raz nowy rozdział mojej pracy w Leroy Merlin został otwarty. Za tym wszystkim stoją ludzie, których przyszło mi spotkać w trakcie 10 lat pracy w LM.