fbpx

Aktualności

Wakacyjne warsztaty dla dzieci i rodziców w Woli Karczewskiej - 16 lipca br.

08 lipca 2019

Wakacyjne warsztaty dla dzieci i rodziców w Woli Karczewskiej – 16 lipca br.

Nasz kolejny sklep Leroy Merlin Warszawa Marsa zostanie otwarty pod koniec tego roku. Mimo wielu zadań związanych z budową obiektu, nasz zespół znajduje czas na włączanie się w sąsiedzkie inicjatywy i projekty na rzecz lokalnej społeczności. Od 14 do 21 lipca 2019 r. uczestnicy przedsięwzięcia będą budować Żywy Mural dla Tolerancji na terenie lokalnego ośrodka kultury. Instalacja zostanie wykonana z żywych roślin, a uzupełnieniem wspólnej pracy będą zajęcia poprowadzone przez nasz zespół. Najmłodsi i ich rodzice będą mogli poznać poprzez zabawę zasady pielęgnacji kwiatów na warsztatach „Dzieciaki Sadzeniaki”. Z kolei młodzież i dorośli dowiedzą się, jak krok po kroku wykonać las w słoiku.

Lipcowe warsztaty to także okazja do porozmawiania z naszymi pracownikami Leroy Merlin Warszawa Marsa i dowiedzenie się więcej o rekrutacji do nowego sklepu, w którym zatrudnienie znajdzie aż 160 osób. Rekrutacja do zespołu trwa. Obecnie szukamy pracowników na stanowiska Doradców Klienta, Kasjerów i Magazynierów.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Spotkajmy się w Woli Karczewskiej, a później… aplikuj i dołącz do najlepszego zespołu Leroy Merlin Warszawa Marsa!

Miejsce: Dom Kultury „Nad Świdrem”, Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska,

Godzina rozpoczęcia warsztatów:  16 lipca 2019 (wtorek), od godz. 9.00