fbpx

Aktualności

Wrocław Graniczna - kolejny sklep otwarty dla klientów!

03 maja 2016

Wrocław Graniczna – kolejny sklep otwarty dla klientów!

Wizualizacje 3D, strefy aranżacyjne i przestrzeń dla majsterkowiczów. Warsztaty dla dzieci, a także dla pasjonatów projektowania wnętrz. Drugi sklep Leroy Merlin zlokalizowany przy ul. Granicznej to nowe miejsce na mapie Wrocławia dla realizacji potrzeb związanych z domem i ogrodem. Już od 29 kwietnia mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli skorzystać z oferty sklepu.

Siłą nowego sklepu Leroy Merlin Wrocław Graniczna jest zespół profesjonalnych doradców klienta. – To wykwalifikowani eksperci w zakresie dekoracji wnętrz, remontów i aranżacji ogrodów. Służą wsparciem w wyszukiwaniu najbardziej optymalnych dla klienta produktów i rozwiązań – mówi Maciej Jagieła, dyrektor sklepu Leroy Merlin Wrocław Graniczna. – Chcemy, aby nasz nowy sklep kojarzył się zarówno z bogatą ofertą, jak i był miejscem, w którym znajdziemy fachową pomoc.

Obecnie w sklepie zatrudnionych jest 140 osób, zarówno mieszkańców Wrocławia, jak i okolic. Leroy Merlin był wielokrotnie nagradzany jako pracodawca, m.in. czterokrotnie firma została wyróżniona statuetką „Inwestor w Kapitał Ludzki” oraz otrzymała nagrody „Great Place to Work” czy „Solidny Pracodawca Dekady”.– W naszym sklepie panuje dobra atmosfera pracy. Pracownicy otrzymują umowę o pracę, pakiet socjalny, udział w zyskach firmy, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także ofertę szkoleń, dzięki którym nieustannie podnosimy kwalifikacje naszego zespołu – mówi Maciej Jagieła.

Już dziś zapraszamy was do obejrzenia filmu, poznania wnętrza sklepu i naszej ekipy!