fbpx

Aktualności

Zapraszamy do XIV edycji Kuźni Talentów Leroy Merlin Polska

23 sierpnia 2016

Zapraszamy do XIV edycji Kuźni Talentów Leroy Merlin Polska

Przed nami XIV edycja programu rozwojowego Kuźnia Talentów. Jego celem jest kształtowanie i pogłębianie kompetencji kandydatów o wysokim potencjale, głównie menedżerskim, którzy w przyszłości obejmą stanowiska kierownicze w naszej organizacji. To wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą spróbować swoich sił w handlu. W trzynastu poprzednich edycjach Kuźni Talentów uczestniczyło łącznie ponad 100 osób.

Program skierowany jest do absolwentów uczelni wyższych w całej Polsce. Poszukujemy osób nastawionych na kontakt z ludźmi, ambitnych, zaangażowanych i pracowitych, otwartych na zgłębianie tajników handlu, a także skłonnych do zmiany miejsca zamieszkania, aby móc uczyć się od najlepszych.
Uczestnicy programu Kuźnia Talentów będą mieć możliwość poznania misji Doradcy Klienta oraz Koordynatora, stopniowo zdobywając wiedzę, kompetencje i doświadczenie potrzebne do pracy na stanowisku menedżerskim.

Zwieńczeniem udziału – w trwającym 16 miesięcy – programie Kuźnia Talentów jest objęcie stanowiska Kierownika Działu Handlowego. Jest to zarazem punkt wyjścia do rozwoju kariery w ramach organizacji, która jako jeden z ważnych punktów swojej strategii rozwoju na najbliższe lata uznaje dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 września. Aplikuj